• TÜM SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

Bamboo Moisturizing Shampoo400ml

rating
  • 799,00₺

Kuru, yıpranmış saçlar içinBol miktarda derin nemlendirmeOrganik bambu yaprağı özütü ve AB Organik Doğrulama Birimleri tarafından onaylı doğal köpük bileşenleriOrganik bambu yaprağı özütü ve doğal nemlendirme faktörleri içeren bu şampuan, saçınızı en üst seviyede nemlendirerek sağlıklı ve parlak saç..

Etiketler: Bamboo, Şampuan, Kuru Yıpranmış Saçlar, Bol Ve Derin, Nemlendirici, Zayıf Güçsüz Saçlar İçin, AB Organik Doğrulama Birimleri Onaylı, 400ml, Bamboo, Şampuan, Kuru Yıpranmış Saçlar, Bol Ve Derin, Nemlendirici, Zayıf Güçsüz Saçlar İçin, AB Organik Doğrulama Birimleri Onaylı, 1000ml, Sertifikalı, O'Right, Doğal, Natural, Nemli, Organik, Premium Şeftali Yaprağı Özütü

Kuru, yıpranmış saçlar için

Bol miktarda derin nemlendirme

Organik bambu yaprağı özütü ve AB Organik Doğrulama Birimleri tarafından onaylı doğal köpük bileşenleri

Organik bambu yaprağı özütü ve doğal nemlendirme faktörleri içeren bu şampuan, saçınızı en üst seviyede nemlendirerek sağlıklı ve parlak saçlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Peach Blossom Volumizing Shampoo

Zayıf, güçsüz saçlar için

Uçuşan, hareketli saçlar

AB Organik Doğrulama Birimleri tarafından onaylı doğal köpük bileşenleri ve Premium Şeftali yaprağı özütü

AB Organik Doğrulama Birimleri tarafından onaylı doğal köpük bileşenleri ve Premium Şeftali yaprağı özütü içerek bu şampuan saç derinizi nazikçe temizler, saç köklerindeki yağ bezlerinin çalışmasını düzenler ve saç derinizdeki rahatsızlık hissini giderir. Hacimlendirici formülü saçınızın hafif ve dolgun olmasını sağlar.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu